18 listopada 2023

Challenge Niepodległościowy 2023 – podejmij wyzwanie natury

Akademia Koszykarska KS Wisłoka Dębica oraz Stowarzyszenie „Teraz Dębica” w partnerstwie z Lasami Państwowymi (www.lasy.gov.pl)  zapraszają do udziału wydarzeniu pn. „Challenge Niepodległościowy 2023 –podejmij wyzwanie natury”. Gra terenowa zostanie zorganizowana w sobotę, 25 listopada br. w Lesie w Pustkowiu. Uczestnicy będą musieli wykazać się sprawnością fizyczną oraz wiedzą m. in. z zakresu przyrody, ekologii i historii. Gra będzie miała charakter survivalowy i odbędzie się niezależnie od warunków atmosferycznych. Każdy zespół otrzyma startowy pakiet survivalowy, a na zakończenie wszystkich uczestników zapraszamy na ciepły poczęstunek. 

Podczas rozpoczęcia Gry wszystkie zespoły otrzymają instrukcje i wskazówki w jaki sposób poruszać się po lesie, aby odnaleźć zakodowane punkty bazowe. Zespół, który jako pierwszy odnajdzie wyznaczone miejsca i najlepiej rozwiąże przygotowane tam zadania oraz wróci w wyznaczonym czasie do miejsca startu zostanie ogłoszony zwycięzcą. 

Udział w grze jest bezpłatny. Gra jest zespołowa, a każdy zespół składa się z minimum 3 a maksymalnie z 5 osób. Rozpoczęcie Gry planowane jest na godz. 11:00 w hali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych w Pustkowie Osiedlu.  Weryfikacja drużyn rozpocznie się od godz. 10:30. 

Warto wziąć udział w rozgrywkach, bowiem na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Za zajęcie I miejsca przewidziano nagrodę pieniężną o wartości 1000 zł. Za zajęcie drugiego miejsca można otrzymać 700 zł, a trzeciego 300 zł.

Zgłoszenia do udziału w „Challengu Niepodległościowym 2023 – podejmij wyzwanie natury” przyjmujemy za pomocą formularza dostępnego na stronie www.terazdebica.pl do dnia 23 listopada 2023 r. (czwartek) lub do wyczerpania liczby miejsc. Do zabawy zapraszamy wszystkie osoby, ale należy pamiętać, że każdy zespół musi mieć w drużynie osobę pełnoletnią. Do udziału w Grze niezbędne jest również posiadanie telefonu komórkowego z dostępem do Internetu wraz z zainstalowaną aplikacją Google Maps. Liczba drużyn jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Dębickiego, patronat medialny sprawuje Tygodnik Obserwator Lokalny oraz portal debica24.eu.   

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt: Dorota Szczęch, tel. 791 186 015, terazdebica@gmail.com 

Formularz zgłoszeniowy - kliknij

Regulamin - kliknij 

Zobacz równeż: