08 listopada 2023

Moja Niepodległość - konkurs fotograficzny 

Stowarzyszenie Teraz Dębica oraz Studio Fotograficzne FotoFlow zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym związanym z Świętem Niepodległości oraz głosowania na najlepsze zdjęcia. 

W najbliższych dniach, w naszym mieście, a także w różnych miejscowościach powiatu dębickiego odbędą się wydarzenia związane z Narodowym Świętem Niepodległości. Jesteśmy przekonani, że udział w takich wydarzeniach, jak Maraton pływacki “Płyniemy dla niepodległej”, Niepodległościowy Rajd Rowerowy, czy udział w uroczystościach na dębickim Rynku przyniesie wiele pozytywnych emocji. 

Chcemy zachować je na dłużej w pamięci, więc zapraszamy do wykonywania zdjęć i umieszczania ich w portalach społecznościowych Facebook i Instagram. Każde zdjęcie oznaczone hasztagiem #Debica11listopada weźmie udział w konkursie z nagrodami. Również fotografie, które otrzymają najwięcej reakcji (Lubię to, Super!, itp.) otrzymają nagrody.

Patronat nad Konkursem objął Starosta Powiatu Dębickiego. Zapraszamy do udziału w Święcie Niepodległości i wspólnej zabawy!  

Regulamin Konkursu - pobierz

 

Zobacz równeż: