05 kwietnia 2022

Spotkajmy się przy ognisku

Stowarzyszenie Teraz Dębica zaprasza do spędzenia sobotniego popołudnia (15 października) w lesie na Wolicy. Zapraszamy do wspólnego spotkania przy ognisku, gdzie będzie można posłuchać, jak również pośpiewać do klimatycznej muzyki granej na żywo.

Dla uczestników mamy przygotowane kiełbaski, chleb z piekarni rzemieślniczej Bread Craft (prawdziwy domowy chleb pieczony na naturalnym zakwasie, tradycyjnymi metodami) oraz pieczone ziemniaki. Każdy będzie mógł również upiec na ognisku wszystko, co przyniesie ze sobą na przygotowanych w tym celu kijach ogniskowych. 

Spotkanie rozpoczynamy o godz. 16:00 w lesie na Wolicy - wejście od ul. 23 Sierpnia (koło boiska), lub między domami od ul. Czwartaków. Szukajcie również oznaczeń prowadzących do miejsca ogniska lub sprawdźcie kod qr z plakatu z oznaczonym miejscem spotkania. Warto również zabrać ze sobą pozytywną energię, dobry humor oraz telefony komórkowe z wgraną aplikacją “Śpiewnik Harcerski”.   

Mamy nadzieję, że pogodowa aura oraz sprzyjająca temperatura sprawi, że nasze spotkanie umożliwi wszystkim uczestnikom spędzenie miłego popołudnia.

Zobacz równeż: