14 sierpnia 2023

Teraz Dębica zaprasza do akcji "Podkarpackie dzieciom"

Stowarzyszenie Teraz Dębica we współpracy z grupą Dębickie Gepardy przyłącza się do akcji charytatywnej “Podkarpackie dzieciom”. Razem przebiegniemy 2 km w Parku Skarbek - Borowskiego i wytworzymy energię, która pozwoli dokonać prawdziwych cudów.
 
Wszystkich chętnych do wyzwania zapraszamy we wtorek (15 sierpnia) na godz. 10:00  do Parku Skarbek - Borowskiego w Dębicy.
Zabierz ze sobą strój sportowy, telefon z aplikacją do biegania i dużo energii. Zrzut ekranu z potwierdzeniem zrealizowanego challengu opublikuj na swoim profilu w mediach społecznościowych z hashtagiem #SztafetazISKIERKA oraz nominacją kolejnych osób.
 
Każdy uczestnik wyzwania zobowiązuje się przelać minimum 10 zł na konto zbiórki. Wpłacamy na stronie www.podkarpackiedzieciom.pl. Mobilny sprzęt ultrasonograficzny, na który zbieramy, pomoże lekarzom w diagnozowaniu i leczeniu młodych pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie z którego korzystają również pacjenci z Dębicy.
 
Challenge #SztafetazISKIERKA, to nasz sprint do celu! Rzucaj wyzwanie, bij rekordy wsparcia i inspiruj innych do pomocy!
 

Zobacz równeż: