14 listopada 2023

Wieczorne melodie

Stowarzyszenie Teraz Dębica wraz ze Stowarzyszeniem z Potrzeby Serca zaprasza na klimatyczny koncert “Wieczorne melodie”, podczas którego będzie można posłuchać łagodnej muzyki z górskich szlaków, czyli poezji śpiewanej oraz piosenek turystycznych. Wstęp jest wolny, jednak prosimy o przyłączenie się do pomocy Mai, uczennicy Szkoły Specjalnej w Dębicy, która zmaga się z licznymi schorzeniami.

Mamy nadzieję stworzyć dla Państwa klimat rodem z górskich polan, kiedy z gitarą w ręce i śpiewem na ustach oglądamy gwiezdne niebo. W restauracji  Pappas wystąpią muzycy, którzy na co dzień mieszkają w Dębicy, a wolne chwile chętnie spędzają na leśnych ścieżkach i górskich szlakach. Wykonają oni covery zespołów takich jak Stare Dobre Małżeństwo, Wolna Grupa Bukowina czy Grzane Wino, w którego składzie gra jeden z naszych wykonawców.

Podczas koncertu będą wystawione puszki na wolne datki. W całości będą one przeznaczone na leczenie Mai Dziedzic. Dziewczynka urodziła się z aberracją chromosomową - rzadką chorobą genetyczną. Jej skutkiem jest opóźnienie psychoruchowe, głęboka niepełnosprawność intelektualna, niedowład czterokończynowy. Jest pionizowana za pomocą specjalistycznego sprzętu. Wymaga stałej rehabilitacji. Jest całkowicie zdana na pomoc innych osób. Każde wsparcie przyniesie realną pomoc Mai.

Spotkanie odbędzie się w środę, 22.11.2023 r. o godz. 18:00 w Restauracji Pappas Pizza & Cafe w Dębicy (ul. Stefana Batorego 11). Wstęp wolny. Możliwość rezerwacji stolików pod nr telefonu 14 676 66 60. 

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz równeż: