12 kwietnia 2023

Dębicka Gra Leśna

Stowarzyszenie „Teraz Dębica” oraz Nadleśnictwo Dębica we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 12 zapraszają do udziału w Dębickiej Grze Leśnej. Zostanie ona zorganizowana w sobotę, 22 kwietnia br. w Lesie na Wolicy w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi. Scenariusz wydarzenia będzie oparty na problematyce ochrony przyrody, walorów lasu, ekologii, itp., każdy zespół otrzyma pakiet startowy, a na zakończenie wszystkich uczestników zapraszamy na wspólne ognisko.

Podczas rozpoczęcia Gry wszystkie zespoły otrzymają instrukcje i wskazówki w jaki sposób poruszać się po lesie, aby odnaleźć zakodowane punkty bazowe. Zespół, który jako pierwszy odnajdzie wyznaczone miejsca i najlepiej rozwiąże przygotowane tam zadania oraz wróci w wyznaczonym czasie do miejsca startu (przy ul. Polnej) zostanie ogłoszony zwycięzcą. 

Udział w grze jest bezpłatny. Gra jest zespołowa, a każdy zespół składa się z minimum 3 a maksymalnie z 5 osób. Rozpoczęcie Gry planowane jest na godz. 11:00 przy ul. Polnej [link do miejsca spotkania - https://goo.gl/maps/PSGcmYxGWNdQhSFTA]. Weryfikacja drużyn rozpocznie się od godz. 10:30. 

Warto wziąć udział w rozgrywkach, bowiem na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Zgłoszenia do udziału w Dębickiej Grze Leśnej przyjmujemy za pomocą formularza dostępnego na stronie www.terazdebica.pl do dnia 20 kwietnia 2023 r. (czwartek) lub do wyczerpania liczby miejsc. Do zabawy zapraszamy wszystkie osoby, ale należy pamiętać, że każdy zespół musi mieć w drużynie osobę pełnoletnią. Do udziału w Grze niezbędne jest również posiadanie telefonu komórkowego z dostępem do Internetu wraz z zainstalowaną aplikacją Google Maps. Liczba drużyn jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Dębickiego, patronat medialny sprawuje Tygodnik Obserwator Lokalny oraz portal debica24.eu.   

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt: Dorota Szczęch, tel. 791 186 015, terazdebica@gmail.com 

[W chwili obecnej limit miejsc został wyczerpany - zespoły wypełniające Formularz zgłoszeniowy wpisywane są na listę rezerwową]

Formularz zgłoszeniowy - kliknij

Regulamin "Dębickiej Gry Leśnej" - kliknij 

 

Zobacz równeż: