05 września 2022

Konkurs na najlepszy spot filmowy nagrany z okazji Święta Niepodległości 

Stowarzyszenie „Teraz Dębica” we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Dębicy zaprasza do udziału w Konkursie na najlepszy spot filmowy przygotowany z okazji Narodowego Święta Niepodległości. 

Nadesłane filmy mogą opowiadać o sposobach świętowania rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, przedstawiać w jaki sposób na co dzień Polacy korzystają z niepodległości, pokazywać zmiany, jakie dokonały się w powiecie lub całej Polsce, oraz wyjaśniać, co oznacza dziś patriotyzm, rozumiany w różnych formach np. patriotyzm narodowy, regionalny, lokalny, gospodarczy, itp.   

Konkurs jest przeznaczony dla młodzieży ze szkół podstawowych kl. VII-VIII, szkół średnich oraz osób dorosłych (niezwiązanych zawodowo z filmem). Zespół może liczyć maksymalnie 10 osób - członkowie zespołu mogą pochodzić z różnych szkół (podstawowa + ponadpodstawowa) i/lub być osobami dorosłymi. Film powinien być wykonany techniką cyfrową przy użyciu m. in. kamery video, aparatu fotograficznego, telefonu komórkowego lub animacji 3D.

Laureaci Konkursu zostaną wyłonieni w trzech kategoriach: 

  • ulubiony spot filmowy - o zwycięstwie zadecyduje liczba głosów „like” otrzymanych na portalu społecznościowym Facebook, 

  • najlepszy montaż i efekty specjalne,

  • największa wartość historyczna.

Głosy na najlepszy film w kategorii ulubiony spot filmowy będzie można oddawać za pośrednictwem portalu Facebook pod spotem umieszczonym na fanpage Stowarzyszenia „Teraz Dębica”, natomiast o zwycięzcach w pozostałych kategoriach zadecyduje Kapituła Konkursu.  

Spoty konkursowe można zgłaszać do 28 października 2022 r. a od 29 października trwać będzie głosowanie na ulubiony spot na portalu Facebook, które zakończy się 5 listopada 2022 r. o godz. 22.00. 

Na zwycięzców czekają cenne nagrody, a dla wszystkich uczestników przewidziano upominki. 

Formularz zgłoszeniowy - kliknij

Regulamin do pobrania - kliknij.  

Dodatkowe informacje lub pytania - terazdebica@gmail.com lub 698 863 229.  

Zobacz równeż: