26 lutego 2024

Siła niezwykłej relacji - spotkanie z okazji Dnia Kobiet

Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet, w czwartek, 7 marca 2024 r., zapraszamy na niezwykłe spotkanie pn. „Mama i nastolatka, czyli o sile niezwykłej relacji”. 

Wydarzenie będzie polegało na wspólnym spędzeniu czasu w miłym towarzystwie kobiet: mam i córek, wzajemnym poznaniu się, rozpoznaniu swoich potrzeb, przyjrzenie się temu, co nas łączy, a czym się różnimy oraz doświadczeniu wzajemnej bliskości w relacji. Część warsztatowa umożliwi udział w dyskusji na temat wewnętrznego piękna i siły kobiet w każdym wieku.

Spotkanie poprowadzą panie psycholog: Katarzyna Janicka i Iga Rogowska-Panek.

Niespodzianką przygotowaną dla wszystkich uczestniczek będzie udział w sesji fotograficznej dla mamy i córki, która zostanie wykonana przez profesjonalnego fotografa. Będzie to wspaniała pamiątka spotkania dwóch kobiet i utrwalenia pozytywnych emocji.  

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy pary – mamę oraz córkę w wieku 11-16 lat. W celu zgłoszenia się na spotkanie należy wypełnić formularz - kliknij. 

Spotkanie odbędzie się w Restauracji Pappas w Dębicy, ul. Batorego 11, o godz. 17:00. Liczba miejsc jest ograniczona, a udział w spotkaniu – bezpłatny.

Zachęcamy do zadbania o relację z najważniejszą kobietą w Twoim życiu!

 

Iga Rogowska-Panek - psycholog, pedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz języka angielskiego, trener umiejętności społeczno-emocjonalnych. Posiada 15-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzinami. Udziela indywidualnego i grupowego wsparcia psychologicznego, prowadzi warsztaty i szkolenia. Od lat związana jest z pracą w szkołach podstawowych i liceach oraz instytucjach wsparcia psychologicznego, a także z Podkarpackim Stowarzyszeniem Głuchych. Prowadzi prywatną praktykę- Gabinet Psychologiczny "Mały (s)Pokój" w Dębicy.

Katarzyna Janicka - psycholog z 16-letnim doświadczeniem zawodowym, w trakcie szkoły psychoterapii. Pracowała w różnych placówkach pomocowych prowadząc poradnictwo, wsparcie, indywidualną i grupową terapię psychologiczną, warsztaty i szkolenia. Ukończyła liczne szkolenia i kursy m.in Szkołę Trenerów, rodzicielstwo bliskości dla profesjonalistów, Studium terapii poznawczo behawioralnej dla dzieci i młodzieży w Warszawie oraz Studium terapii dzieci i młodzieży we Wrocławiu, Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach I stopnia. W ramach prywatnej praktyki udziela pomocy psychologicznej osobom dorosłym, rodzicom, dzieciom i młodzieży.

Na co dzień obie Panie pracują w Gabinecie Psychologicznym „Mały sPokój” przy ul. Wielopolskiej 23 (I piętro) w Dębicy specjalizującym się m.in. w udzielaniu wsparcia psychoedukacyjnego, konsultacjach psychologicznych dla rodziców dzieci do 12 roku życia (budowa i wzmacnianie poczucia wartości dziecka, wsparcie w radzeniu sobie z emocjami, pomoc z trudnych sytuacjach szkolnych) i pomocą psychologiczną dla nastolatków (trudności emocjonalne, w relacjach z rówieśnikami, w relacjach z rodzicami i okresu dojrzewania) oraz poradnictwo psychologiczne dla osób dorosłych, którzy doświadczają sytuacji kryzysowych, wypalenia rodzicielskiego, trudności emocjonalnych, straty, żałoby, choroby oraz kobiet doświadczających straty dziecka.  

 

Zobacz równeż: