25 listopada 2022

Wyjątkowa wizyta św. Mikołaja w Twoim domu

Święty Mikołaj jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci na świecie. Wszystkim dzieciom kojarzy się z radością, szczęściem i prezentami. W związku z tym, Stowarzyszenie „Teraz Dębica” zaprasza do współpracy i skorzystania z możliwości zaproszenia św. Mikołaja na spotkanie z dziećmi i rodzinami. Rolą św. Mikołaja podczas wizyty będzie rozmowa z dzieckiem, odpowiedź na jego pytania oraz wręczenie prezentów przygotowanych wcześniej przez rodziców (opiekunów).

Jednakże, również chcemy, aby dzień związany z 6 grudnia miał głęboki wymiar. W związku z tym, aby zaprosić Mikołaja do swojego domu, należy wpłacić dowolną kwotę na zbiórkę pomocową organizowaną za pośrednictwem strony internetowej www.siepomaga.pl lub www.pomagam.pl (podpisując wpłatę imieniem wraz z dopiskiem „Mikołaj TD”).      

Wizyty św. Mikołaja będą odbywać się między 3 i 6 grudnia 2022 r. w godzinach 16:30 – 19:00, po wcześniejszym ustaleniu godziny spotkania (do wyczerpania liczby przewidzianych wizyt).  

Szczegółowy przebieg wizyty oraz jej termin prosimy uzgodnić telefonicznie: Monika Zapart, tel. 791 911 132. Prosimy zapoznać się ze szczegółowym Regulaminem akcji mikołajkowej - kliknij i wypełnić formularz rejestracyjny - kliknij.  Do zgłoszenia należy załączyć potwierdzenie wpłaty przesłane na adres e-mail terazdebica@gmail.com.   

Stwórzmy wyjątkowy klimat związany z tegorocznymi mikołajkami i razem zadbajmy o osoby potrzebujące. Charytatywna akcja mikołajowa jest akcją typu „dobro za dobro”, z której organizator nie czerpie żadnych korzyści majątkowych.

 

Zobacz równeż: